Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Santina

Është emri yt Santina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Santino, Shandon, Sukamdani, Swintun, Samitun, Shantanu, Symontun, Santon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sandine, Shinadine, Sunandini, Segmedina, Santine, Sandina, Sundown, Shanton
Vlerësimi:
4/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3535 Santina's në Facebook. Pozicioni #13402
Kategoritë:Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga SantinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Santina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Santina? Voto për emrin tënd