Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Santino

Është emri yt Santino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Shandon, Sukamdani, Swintun, Shantanu, Samitun, Symontun, Santon, Swinton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sandine, Shinadine, Sunandini, Santine, Segmedina, Santina, Sandina, Sundown
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7330 Santino's në Facebook. Pozicioni #7536
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga SantinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Santino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Santino? Voto për emrin tënd