Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sandina

Është emri yt Sandina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Santino, Shandon, Sukamdani, Swintun, Samitun, Shantanu, Symontun, Santon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sandine, Shinadine, Sunandini, Santine, Segmedina, Santina, Sundown, Shanton
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 290 Sandina's në Facebook. Pozicioni #83220
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga SandinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sandina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sandina? Voto për emrin tënd