Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sandine

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sandine.
Është emri yt Sandine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbrojtësi i popullit
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Santino, Shandon, Sukamdani, Swintun, Samitun, Shantanu, Symontun, Santon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shinadine, Sunandini, Santine, Segmedina, Santina, Sandina, Sundown, Shanton
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Sandine's në Facebook. Pozicioni #569673
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SandinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sandine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sandine? Voto për emrin tënd