Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Santon

Është emri yt Santon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Santino, Shandon, Sukamdani, Swintun, Shantanu, Samitun, Symontun, Swinton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sandine, Shinadine, Sunandini, Santine, Segmedina, Santina, Sandina, Sundown
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Santon's në Facebook. Pozicioni #140852
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SantonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Santon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Santon? Voto për emrin tënd