Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renesmee

Është emri yt Renesmee? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rankin, Ramamzan, Ransom, Ranjan, Rümeysam, Ramjan, Ronson, Romijn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ranjana, Reinkina, Runcina, Renesmy, Ramycayane, Rengin, Rinjani, Renesme
Vlerësimi:
5/5
yje 249 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 155 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 153 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 152 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 204 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 206 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Renesmee's në Facebook. Pozicioni #574508
Kategoritë:Emrat amerikanë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga RenesmeePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renesmee? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renesmee? Voto për emrin tënd