Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rankin

Është emri yt Rankin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ramamzan, Ransom, Ranjan, Rümeysam, Ramjan, Ronson, Romijn, Roan Jan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ranjana, Reinkina, Renesmee, Runcina, Renesmy, Ramycayane, Rengin, Rinjani
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 695 Rankin's në Facebook. Pozicioni #44523
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RankinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rankin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rankin? Voto për emrin tënd