Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ransom

Është emri yt Ransom? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rankin, Ramamzan, Ranjan, Rümeysam, Ramjan, Ronson, Romijn, Roan Jan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ranjana, Reinkina, Renesmee, Runcina, Renesmy, Ramycayane, Rengin, Rinjani
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2095 Ransom's në Facebook. Pozicioni #19839
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1915
Komente nga RansomPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ransom? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ransom? Voto për emrin tënd