Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cordelia

Është emri yt Cordelia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cordell, Cordale, Curtly, Curtley, Cordel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cordule, Cordula, Chardely
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6620 Cordelia's në Facebook. Pozicioni #8202
Kategoritë:Popullore korean emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga CordeliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cordelia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cordelia? Voto për emrin tënd