Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cordell

Është emri yt Cordell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Cordale, Kordell
Djem me tinguj të ngjashëm:Cordale, Curtly, Curtley, Cordel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cordelia, Cordule, Cordula, Chardely
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9595 Cordell's në Facebook. Pozicioni #6113
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga CordellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cordell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cordell? Voto për emrin tënd