Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olimpia

Është emri yt Olimpia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Olimpio, Olympio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olympia, Olympe
Vlerësimi:
4/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2625 Olimpia's në Facebook. Pozicioni #16805
Kategoritë:Emrat greke - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga OlimpiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olimpia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olimpia? Voto për emrin tënd