Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tori

Është emri yt Tori? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Troi, Teodor, Troy, Tahir, Trey, Theodore, Terry, Tudor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiara, Tara, Teodora, Terra, Trea, Troya, Tyara, Torri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110660 Tori's në Facebook. Pozicioni #874
Kategoritë:Popullore Po emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga ToriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tori? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tori? Voto për emrin tënd