Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Annabeth

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Annabeth.
Është emri yt Annabeth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Annebeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Ambhit, Ambudhi, Anh Việt, Amanbhatt, An Phat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ambuda, Anvita, Anpaytoo, Annefiet, Annebet, Annebeth, Anubhoothi, Anne-Beth
Vlerësimi:
5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1570 Annabeth's në Facebook. Pozicioni #24593
Kategoritë:Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga AnnabethPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annabeth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annabeth? Voto për emrin tënd