Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dakota

Është emri yt Dakota? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dust, Dwight, Dweight, Dusty, Dadgayadoh, Djayadi, Dakgoot, Duguid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dsd, Dakoda, Dustee, Dakeitha, Dacoda, Dasity, Dhesita, Diesty
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 89000 Dakota's në Facebook. Pozicioni #1032
Kategoritë:Emrat amerikanë - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga DakotaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dakota? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dakota? Voto për emrin tënd