Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dusty

Është emri yt Dusty? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dorsteinn
Djem me tinguj të ngjashëm:Dust, Dwight, Dweight, Dadgayadoh, Djayadi, Dakota, Dakgoot, Duguid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dsd, Dakoda, Dustee, Dakeitha, Dacoda, Dasity, Dhesita, Diesty
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 62440 Dusty's në Facebook. Pozicioni #1395
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1990
Komente nga DustyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dusty? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dusty? Voto për emrin tënd