Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wioletta

Është emri yt Wioletta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Walt, Weald, Waldo, Waleed, Walid, Wallid, Wilayat, Wlod
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilde, Wilda, Walda, Walida, Walidah, Walta, Wioleta, Willette
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1045 Wioletta's në Facebook. Pozicioni #33021
Kategoritë:Popullore polonisht emrat boy - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga WiolettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wioletta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wioletta? Voto për emrin tënd