Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walid

Është emri yt Walid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Walt, Weald, Waldo, Waleed, Wallid, Wilayat, Wlod, Wilaayat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilde, Wilda, Walda, Walida, Wioletta, Walidah, Walta, Wioleta
Vlerësimi:
5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 42350 Walid's në Facebook. Pozicioni #1881
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat popullore maroken - Popullore francez emrat boy - Popullore italian emrat boy
Komente nga WalidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walid? Voto për emrin tënd