Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walida

Është emri yt Walida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Walt, Weald, Waldo, Waleed, Walid, Wallid, Wilayat, Wlod
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilde, Wilda, Walda, Wioletta, Walidah, Walta, Wioleta, Willette
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 240 Walida's në Facebook. Pozicioni #95120
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga WalidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walida? Voto për emrin tënd