Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Waldo

Është emri yt Waldo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Walt
Djem me tinguj të ngjashëm:Walt, Weald, Waleed, Walid, Wallid, Wilayat, Wlod, Wilaayat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilde, Wilda, Walda, Walida, Wioletta, Walidah, Walta, Wioleta
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7390 Waldo's në Facebook. Pozicioni #7470
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1895
Komente nga WaldoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Waldo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Waldo? Voto për emrin tënd