Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilde

Është emri yt Wilde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Wilt
Djem me tinguj të ngjashëm:Walt, Weald, Waldo, Waleed, Walid, Wallid, Wilayat, Wlod
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilda, Walda, Walida, Wioletta, Walidah, Walta, Wioleta, Willette
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 470 Wilde's në Facebook. Pozicioni #58831
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WildePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilde? Voto për emrin tënd