Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilder

Është emri yt Wilder? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:wilde
Djem me tinguj të ngjashëm:Walter, Walther, Wlader, Walthari, Wolter, Waldir, Wolther, Wildar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walthera, Woltera, Wildria, Wolthera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1705 Wilder's në Facebook. Pozicioni #23102
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga WilderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilder? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilder? Voto për emrin tënd