Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walthera

Është emri yt Walthera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Walter
Djem me tinguj të ngjashëm:Walter, Walther, Wlader, Walthari, Wilder, Wolter, Waldir, Wolther
Vajza me tinguj të ngjashëm:Woltera, Wildria, Wolthera
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Walthera's në Facebook. Pozicioni #1509081
Kategoritë:
Komente nga WaltheraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walthera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walthera? Voto për emrin tënd