Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walter

Është emri yt Walter? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Galtem, Galterio, Galtero, Gauthier, Gautier, Gualterio, Gualtiero, Gwallter, Quaid, Uaid, Walther, Walthera, Watson, Watt, Wolter, Woltera, Wolterus, Wolthera, Woltrina, Wouter, Woutera
Djem me tinguj të ngjashëm:Walther, Wlader, Walthari, Wilder, Wolter, Waldir, Wolther, Wildar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walthera, Woltera, Wildria, Wolthera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 102 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 93 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 93 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 213645 Walter's në Facebook. Pozicioni #475
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore çek emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Emrat popullore në Pakistan - Popullore gjermanisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga WalterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walter? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walter? Voto për emrin tënd