Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Watson

Është emri yt Watson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Walter
Djem me tinguj të ngjashëm:Wattson, Wdson, Wadson, Watkin, Wodson, Wattesone, Woodson, Wedson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Widjan, Witashnah, Wdcm, Widson, Wudson
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5210 Watson's në Facebook. Pozicioni #9905
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga WatsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Watson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Watson? Voto për emrin tënd