Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Galterio

Është emri yt Galterio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Walter
Djem me tinguj të ngjashëm:Gualtiero, Gualterio, Gelder, Gualter, Galtero, Gualtier, Gilderoy, Gwallter
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glitter, Gletter
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Galterio's në Facebook. Pozicioni #3462408
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GalterioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Galterio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Galterio? Voto për emrin tënd