Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gualtier

Është emri yt Gualtier? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Walter.
Djem me tinguj të ngjashëm:Gualtiero, Galterio, Gualterio, Gualter, Gelder, Galtero, Gilderoy, Gwallter
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glitter, Gletter
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Gualtier's në Facebook. Pozicioni #1194535
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GualtierPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gualtier? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gualtier? Voto për emrin tënd