Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wolter

Është emri yt Wolter? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Walter
Djem me tinguj të ngjashëm:Walter, Walther, Wlader, Walthari, Wilder, Waldir, Wolther, Wildar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walthera, Woltera, Wildria, Wolthera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 250 Wolter's në Facebook. Pozicioni #92258
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga WolterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wolter? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wolter? Voto për emrin tënd