Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walther

Është emri yt Walther? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Walter
Djem me tinguj të ngjashëm:Walter, Wlader, Walthari, Wilder, Wolter, Waldir, Wolther, Wildar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Walthera, Woltera, Wildria, Wolthera
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1090 Walther's në Facebook. Pozicioni #32052
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WaltherPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walther? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walther? Voto për emrin tënd