Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wioleta

Është emri yt Wioleta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Walt, Weald, Waldo, Waleed, Walid, Wallid, Wilayat, Wlod
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilde, Wilda, Walda, Walida, Wioletta, Walta, Walidah, Willette
Vlerësimi:
3.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 625 Wioleta's në Facebook. Pozicioni #47962
Kategoritë:Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga WioletaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wioleta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wioleta? Voto për emrin tënd