Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walt

Është emri yt Walt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Walda, Waldo, Woldina, Woldine, Woutina, Woutje, Woutsje
Djem me tinguj të ngjashëm:Weald, Waldo, Waleed, Walid, Wallid, Wilayat, Wlod, Wilaayat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilde, Wilda, Walda, Walida, Wioletta, Walidah, Walta, Wioleta
Vlerësimi:
3/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37365 Walt's në Facebook. Pozicioni #2055
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1942
Komente nga WaltPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walt? Voto për emrin tënd