Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilda

Është emri yt Wilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Walt, Weald, Waldo, Waleed, Walid, Wallid, Wilayat, Wlod
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilde, Walda, Walida, Wioletta, Walidah, Walta, Wioleta, Willette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5730 Wilda's në Facebook. Pozicioni #9180
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga WildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilda? Voto për emrin tënd