Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Connie

Është emri yt Connie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Constantijn
Djem me tinguj të ngjashëm:Cono, Coen, Cosimo, Cosmo, Chann, Cham, Cowan, Coyan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cianna, Ciana, Canan, Caciana, Cianni, Cana, Cwene, China
Vlerësimi:
4/5
yje 82 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 405680 Connie's në Facebook. Pozicioni #275
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore danez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1902 - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat
Komente nga ConniePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Connie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Connie? Voto për emrin tënd