Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gordana

Është emri yt Gordana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gordan
Djem me tinguj të ngjashëm:Giordano, Garaden, Gordon, Gordan, Giordani, Gradin, Gordain, Gradon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giordana, Gratiana, Geurdina, Gardenia, Garden, Gradana, Gordania, Gordina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11790 Gordana's në Facebook. Pozicioni #5176
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga GordanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gordana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gordana? Voto për emrin tënd