Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gordon

Është emri yt Gordon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Schots
Variante:Jordon
Djem me tinguj të ngjashëm:Giordano, Garaden, Gordan, Giordani, Gradin, Gordain, Gradon, Gratian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giordana, Gordana, Gratiana, Geurdina, Gardenia, Garden, Gradana, Gordania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 162370 Gordon's në Facebook. Pozicioni #619
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1910
Komente nga GordonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gordon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gordon? Voto për emrin tënd