Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giordano

Është emri yt Giordano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jordanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Garaden, Gordon, Gordan, Giordani, Gradin, Gordain, Gradon, Gratian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giordana, Gordana, Gratiana, Geurdina, Gardenia, Garden, Gradana, Gordania
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1490 Giordano's në Facebook. Pozicioni #25563
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GiordanoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giordano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giordano? Voto për emrin tënd