Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giordana

Është emri yt Giordana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Giordano, Garaden, Gordon, Gordan, Giordani, Gradin, Gordain, Gradon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gordana, Gratiana, Geurdina, Gardenia, Garden, Gradana, Gordania, Gordina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 520 Giordana's në Facebook. Pozicioni #54965
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GiordanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giordana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giordana? Voto për emrin tënd