Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Magnolia

Është emri yt Magnolia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mckinley, Mozammil, Maximillia, Mohssinali, Mackinley, Macneill, Macniall, Max Kamiel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Makynli, Ma-Ajmala, Magnoliah, Magnalia, Michenaily, Maginel, Makna Nama Yulia, Makena~Lei
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5880 Magnolia's në Facebook. Pozicioni #8995
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga MagnoliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Magnolia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Magnolia? Voto për emrin tënd