Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rini

Është emri yt Rini? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rina
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Reni, Ruana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 199 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 121 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 119 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 119 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 163 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 163 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29495 Rini's në Facebook. Pozicioni #2488
Kategoritë:Emrat japoneze - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga RiniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rini? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rini? Voto për emrin tënd