Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Szonja

Është emri yt Szonja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Singh, Sancho, Sheamus, Shems, Sanchez, Seamus, Semachiah, Sheumais
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sumeja, Sonja, Sanja, So-Young, Sanneke, Senga, Sence, Sonika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Szonja's në Facebook. Pozicioni #127790
Kategoritë:Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga SzonjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Szonja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Szonja? Voto për emrin tënd