Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tekla

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tekla.
Është emri yt Tekla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Thekla
Djem me tinguj të ngjashëm:Tjalle, Tsiishch`ili, Taekle, Tijl, Tygl, Tze'el, Tsjelle, Tokala
Vajza me tinguj të ngjashëm:Thekla, Thecla, Tzalul, Theokleia, Tessel, Tiassale, Tecla, Takelia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1545 Tekla's në Facebook. Pozicioni #24848
Kategoritë:Emra italiane - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga TeklaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tekla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tekla? Voto për emrin tënd