Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tijl

Është emri yt Tijl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tjalle, Tsiishch`ili, Taekle, Tygl, Tze'el, Tsjelle, Tokala, Tzahal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tekla, Thecla, Thekla, Tzalul, Theokleia, Tessel, Tiassale, Tecla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Tijl's në Facebook. Pozicioni #166746
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga TijlPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tijl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tijl? Voto për emrin tënd