Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Takelia

Është emri yt Takelia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tjalle, Tsiishch`ili, Taekle, Tijl, Tygl, Tze'el, Tsjelle, Tokala
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tekla, Thekla, Thecla, Tzalul, Theokleia, Tessel, Tiassale, Tecla
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 285 Takelia's në Facebook. Pozicioni #84132
Kategoritë:
Komente nga TakeliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Takelia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Takelia? Voto për emrin tënd