Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edit

Është emri yt Edit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eda, Eid, Edi, Eddie, Eyad, Ed, Eddy, Etu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edita, Eida, Eta, Editta, Etta, Edith, Edda, Ety
Vlerësimi:
4/5
yje 116 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 82 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 113 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 112 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3490 Edit's në Facebook. Pozicioni #13546
Kategoritë:Top 100 hungarez emrat - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga EditPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edit? Voto për emrin tënd