Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ottilia

Është emri yt Ottilia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Otello, Othello, Odell, Odil, Odel, Odale, Otilio, Odayle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Otilia, Odella, Odila, Otilie, Otylia, Odelia, Odile, Ottilie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 475 Ottilia's në Facebook. Pozicioni #58525
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga OttiliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ottilia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ottilia? Voto për emrin tënd