Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Odell

Është emri yt Odell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Otello, Othello, Odil, Odel, Odale, Otilio, Odayle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Otilia, Odella, Ottilia, Odila, Otylia, Otilie, Odelia, Odile
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4870 Odell's në Facebook. Pozicioni #10419
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1918
Komente nga OdellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Odell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Odell? Voto për emrin tënd