Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Otello

Është emri yt Otello? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Autha
Djem me tinguj të ngjashëm:Othello, Odell, Odil, Odel, Odale, Otilio, Odayle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Otilia, Odella, Ottilia, Odila, Otylia, Otilie, Odelia, Odile
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Otello's në Facebook. Pozicioni #162808
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga OtelloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Otello? Voto për emrin tënd


Është emri yt Otello? Voto për emrin tënd