Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Otylia

Është emri yt Otylia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Odile
Djem me tinguj të ngjashëm:Otello, Othello, Odell, Odil, Odel, Odale, Otilio, Odayle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Otilia, Odella, Ottilia, Odila, Otilie, Odelia, Odile, Ottilie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Otylia's në Facebook. Pozicioni #348159
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga OtyliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Otylia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Otylia? Voto për emrin tënd