Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ottilie

Është emri yt Ottilie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Otello, Othello, Odell, Odil, Odel, Odale, Otilio, Odayle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Otilia, Odella, Ottilia, Odila, Otylia, Otilie, Odelia, Odile
Vlerësimi:
2.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 345 Ottilie's në Facebook. Pozicioni #73659
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga OttiliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ottilie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ottilie? Voto për emrin tënd