Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lilla

Është emri yt Lilla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le
Vlerësimi:
4.5/5
yje 182 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 148 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 145 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 146 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 176 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 173 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3725 Lilla's në Facebook. Pozicioni #12891
Kategoritë:Top 100 hungarez emrat - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga LillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lilla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lilla? Voto për emrin tënd