Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Szandra

Është emri yt Szandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sandro, Sander, Samudra, Shandar, Sundar, Sunder, Sundara, Samatar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sindra, Sandira, Semadar, Sondra, Sahndra, Sumitra, Shandor, Soemintra
Vlerësimi:
4/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 485 Szandra's në Facebook. Pozicioni #57577
Kategoritë:Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga SzandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Szandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Szandra? Voto për emrin tënd